Trenerzy

Kadrę trenerską tworzą byli i obecni sportowcy, którzy przez większość życia byli związani z rolkami / łyżwami zdobywając przy tym najwyższe tytuły w kraju i za granicą.

Bartosz Pisarek

Bartosz Pisarek

Trener

pochodzi z warszawskiego Gocławia, trener łyżwiarstwa szybkiego oraz pierwszy w Polsce trener wrotkarstwa (nostryfikacja włoskich uprawnień), były zawodnik RKS Marymont Warszawa, prezes Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich, nauczyciel wychowania fizycznego. W sekcji odpowiedzialny za grupę zawodniczą.

Eryk Muszyński

Eryk Muszyński

Trener

pochodzi z Krakowa, na rolkach agresywnych od 9 lat. Dzięki swoim umiejętnościom w roku 2011 zdobył Mistrzostwo Polski 2011 w kategorii Senior. Od 2014 roku związany z sekcją łyżwiarstwa szybkiego. Członek zarządu FŁiSW Legia Warszawa. W sekcji odpowiedzialny za grupę najmłodszych.

Agata Jabłońska

Agata Jabłońska

Trener

pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego, przez wiele lat była zawodniczką łyżwiarstwa szybkiego. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, była wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski oraz reprezentantką Polski w kategoriach juniorskich. W sekcji odpowiedzialna za grupę średnio-zaawansowaną.

Paweł Kordas

Paweł Kordas

Trener

pochodzi z Tomaszowa Lubelskiego, wychowanek TUKS Roztocze, absolwent AWF Warszawa, wielokrotny Mistrz Polski w jeździe szybkiej, reprezentant Polski. Wice prezes Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Prezes FŁiSW Legia Warszawa. W sekcji odpowiedzialny za grupę masters.

Bartosz Pisarek
tel. 
mail. bartek@legialyzwy.com 

Eryk Muszyński
tel. 791 233 145
mail. eryk@legialyzwy.com

Agata Jabłońska
tel. 513 009 655
mail. 

Paweł Kordas
tel. 666 600 542
mail. pawel@legialyzwy.com